מי אנחנו - Xbody Israel

מי אנחנו

Xbody Israel היא הנציגות הישראלית הבלעדית של חברת Xbody, החברה המובילה בעולם בשיטת הכושר המהפכנית (EMS (Electric Muscle Stimulation.

 

תחומי הפעילות של Xbody Israel  כוללים:

 

יבוא, שיווק ושרות מכשירי Xbody – החברה מייבאת ומשווקת בלעדית את מכשירי האימון מבוססי טכנולוגיית EMS של Xbody, החדשניים והמתקדמים ביותר בעולם. Xbody Israel משווקת מכשירים למכוני כושר ייעודיים לאימוני EMS; למרפאות וקליניקות שיקומיות ולמכוני אסתטיקה; מכשירים ניידים למאמנים פרטיים; ומכשירי אימון אישיים לבית.

מכשירי Xbody  הם בטוחים לחלוטין, ומאושרים לשימוש בעשרות מדינות ברחבי העולם, על ידי האיחוד האירופי (CE)  ועל ידי – מכון התקנים הישראלי.

המכשירים כוללים תוכנת ניהול כושר חדשנית, בעברית. התוכנה מאובטחת, מחוברת לרשת אינטרנט, מאפשרת למאמן ולמתאמן להציב יעדים לתכנית האימון ולבצע מעקב ובקרה על התהליך ועל התוצאות On-line . כמו כן  מאפשרת התוכנה ניהול מלא של מכון כושר בשיטת EMS,  לרבות ניהול כספים והכנסות מאימונים, מערכך הזמנות אימון און ליין, ניהול לקוחות ועוד.

 

ניהול והפעלה של המכון הבינלאומי להסמכת מאמני EMS בישראל – הפעלה של השלוחה הישראלית של המכון הבינלאומי להסמכת מאמני EMS – EMS Trainer Institute.
EMS Trainer Institute נחשב גוף ההדרכה המקצועי והמוביל בעולם להכשרת מאמנים בשיטת EMS.
תכני הלימוד כוללים הבנה מעמיקה של טכנולוגיית EMS, יתרונותיה, השפעותיה על גוף האדם, סקירה של המחקר העדכני ביותר בעולם בתחום, אימון נכון בטכנולוגיית EMS ותפעול מכשירי כושר בטכנולוגיית EMS.
המכון מציע מספר מסלולי הכשרה ברמות שונות למאמני EMS. תעודת ההסמכה מטעם EMS Trainer Institute היא בינלאומית ומוכרת ברחבי העולם.

 

Xbody@Work – שירות ייחודי של Xbody Israel המציע אימוני EMS במקומות עבודה, מאפשר שבירת שגרה במהלך היום, ממריץ את זרימת הדם ואת פעילות השרירים ותורם ליכולת הריכוז ולהעלאת הפרודוקטיביות בעבודה. שירות Xbody@Work מגיע עד למקום העבודה, מנגיש את אימוני הכושר, הופך אותם לזמינים ונוחים מאפשר לכל אחד לשלב אימון גופני בסדר היום הצפוף.

 

Xbody Israel הוקמה על ידי ניר דנקונה, רואה חשבון, בעל תואר במנהל עסקים, מאמן כושר ובריאות מוסמך ממכון וינגייט, וכן Master Trainer באימון בשיטת EMS מטעם EMS Trainer Institute.

 

חזון

 

Xbody Israel תפעל כדי לחולל שינוי בהרגלי החיים של הציבור ולסייע לאנשים לסגל אורח חיים בריא וספורטיבי, באמצעות שילוב בין אימוני EMS כחלק משגרת היום. החברה תפעל לקידום מקצועי של מאמני EMS ולהעמקת הידע והמומחיות שלהם.

 

אודות Xbody העולמית 

 

חברת Xbody העולמית מפתחת, מייצרת ומשווקת מכשירי כושר, המתקדמים בעולם בטכנולוגיית EMS וציוד נלווה. המכשירים והציוד מיוצרים באירופה תחת פיקוח ובקרת איכות  קפדנית.

בנוסף למכשירים הטכנולוגיים ולציוד הנלווה מספקת קבוצת Xbody מגוון פתרונות משלימים המאפשרים ליזמים ולמאמנים להתפתח ולהפיץ את התורה, לרבות קורסים והכשרות למאמנים, ייעוץ, תמיכה ומחקר.

Xbody שהוקמה בשנת 2010  בהונגריה, פועלת מיום הקמתה להפיץ את שיטת EMS בקרב הקהל הרחב בעולם, ומשקיעה משאבים במחקר, פיתוח והדרכה כדי להעמיק את הידע ולשכלל את המומחיות של אנשי המקצוע והמאמנים בענף.

לחברת Xbody סניפים בלמעלה מ – 40 מדינות, הפועלים כולם בהתאם למדיניות עסקית אחת ומערך משולב של שירותים ותמיכה, על מנת להגשים יחד את החזון  ולהטמיע בכל העולם ערכים של כושר, בריאות ואסתטיקה.

Xbody העולמית מונה כמאה עובדים וקבלני משנה, ופועלת בשיתוף קהילה נרחבת של אנשי טכנולוגיה, שיווק, מאמנים ומדריכים המסייעים לה בהפצת השיטה ובהדרכה. החברה רושמת מדי שנה צמיחה עסקית של עשרות אחוזים.

 

Xbody Map