איך זה עובד - Xbody Israel - Xbody Israel

מהפכה בעולם הכושר

הוא קצר, ממוקד ואפקטיבי
ובזכותו תגיעו למקסימום תוצאות במינימום זמן

תכירו את XBODY:

 אימון הכושר שמחולל מהפכה בעולם ומסעיר את תעשיית הכושר בישראל

20 דקות אימון XBODY לתוצאות מיטביות

על הטכנולוגיה

אם עד היום עוד לא שמעתם את המושג (EMS (Electric Muscle Stimulation הגיע הזמן שתערכו היכרות.
EMS היא שיטת אימוני כושר המבוססת על טכנולוגיה לגירוי השרירים באמצעות גירויים חשמליים, אשר צוברת בשנים האחרונות תאוצה מטאורית בעולם.
טכנולוגיית EMS שפותחה במקור לצרכים שיקומיים ובהמשך אומצה על ידי סוכנות החלל הרוסית, האמריקנית (NASA) ועל ידי ספורטאי-על בעולם. השיטה משמשת כיום במדינות רבות כשיטת אימון כושר למיליוני מתאמנים, ומצליחה לחולל מהפכה.
ההכרה העולמית ביעילות השיטה מתרחבת – מוסדות אקדמיים ברחבי העולם חוקרים את השיטה ומלמדים אותה, ומאות מחקרים פורסמו בכתבי עת מדעיים אודות יתרונותיה, הן בהיבט האימוני והן בהיבט הרפואי-שיקומי.
מעבר להיות שיטת אימון EMS מבטאת תפיסת כושר חדשה, ולא בכדי היא הוכתרה על ידי מאמנים ומומחים מובילים בתחום האימון הגופני כדור הבא של עולם הכושר.
EMS קנתה את מעמדה, בין היתר, בזכות היותה פתרון מעולה לקהל הרחב, בעידן שבו כולם מודעים לחשיבותה של פעילות גופנית וסובלים ממחסור בזמן.

XBODY : מעולם לא היה פשוט ונוח כל כך לשמור על כושר, וכך זה עובד:

אימון XBODY נערך בליווי מאמן שהוכשר לאמן בשיטה. האימון מבוסס על חיבור של המתאמן למכשיר ששולח גירויים חשמליים קצרים וממוקדים, המפעילים את כל קבוצות השרירים בו זמנית ובדיוק מושלם.
לפני האימון, עוטה המתאמן חליפה מיוחדת שניתן להתאימה באופן מדויק לכל גוף. המאמן המלווה מזין את נתוני המתאמן אל תוך מערכת ממוחשבת שבה הם נשמרים לצורך מעקב. לאחר שהמערכת מעודכנת בפרטי המתאמן, ניתן להתחיל את האימון.
הגירוי החשמלי שמייצר המכשיר מעצים את האפקט של עבודת השרירים. הוא מפעיל את כל שרירי הגוף בו זמנית ובמדויק, והופך את האימון לקצר ויעיל באופן מיוחד.
כל אחד יכול, בכל זמן, בכל מקום.

 

הודות למשך האימון הקצר וליעילותו בהשגת תוצאות הוא משתלב היטב גם בסדר יום צפוף ועמוס. חברת XBODY ישראל, הנציגות הבלעדית בארץ של XBODY העולמית צעדה עם העיקרון צעד נוסף קדימה, והיא מאפשרת לכל אחד להתאמן, בכל זמן ובכל מקום בעבודה, בבית או בסטודיו מתמחה.
שיטת XBODY היא בטוחה לחלוטין ומאושרת לשימוש על ידי האיחוד האירופי (CE), ב – 50 מדינות בעולם, ועל ידי מכון התקנים הישראלי. השיטה מאפשרת שליטה מלאה בעבודה על כל קבוצות השרירים במהלך האימון ומתאימה גם לאנשים עם בעיות מפרקים, המוגבלים בעיסוק בספורט.
כדי להתאמן בשיטת XBODY , אין צורך ברקע ספורטיבי קודם, וגם אנשים שלא התאמנו מעולם יכולים להתחיל. השיטה מתאימה לבוגרים החל מגיל 16 ומעלה, למעט נשים בהריון ומצבים רפואיים מיוחדים, היא מתאימה לכולם.

עיצוב עתידני

מכשירי XBODY המתקדמים ידועים בין היתר באסתטיקה עיצובית מינימליסטית ונקייה. עיצוב המכשירים שואב את השראתו מעולמות טכנולוגיים עתידניים, ומתמזג עם חלל הסטודיו או בבית בהרמוניה מושלמת.

XBODY זכתה בפרס המוצר המוביל (Best Interior & Design) בתערוכת FIBO בגרמניה. כמו כן, זכתה בפרס המוצר המוביל בחדשנות ביריד מערב הדנובה לחדשנות.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים? השאירו שם מלא ומספר טלפון ואנו נחזור אליכם בהקדם: