תוכנת ניהול - Xbody Israel

 

ניהול כספים, לקוחות, מכשור ומאמנים

 

מערכת ה - Online של Xbody מאפשרת לכם להישאר מעודכנים בכל מה שמתרחש בסטודיו שלכם בצורה נוחה, בכל זמן ובכל מקום בעזרת רשת האינטרנט. המערכת מחוברת למכשירי Xbody ומתפקדת מצד אחד כמערכת CRM שלמה המציגה את לקוחות המכון, תזרים הכספים, הזמנות השיעורים ונתוני הלקוחות ומצד שני כמערכת אימון אישי עבור כל אחד מהמתאמנים כך שהמאמנים תמיד יכולים לראות מה התבצע באימון שעבר ולעקוב אחר השגת התוצאות ביעילות והמתאמנים יכולים לראות את ההתקדמות שלהם מכל מקום ובכל זמן.

 

 

 

ניהול כספים והכנסות:

 

הודות לתוכנה אתם נהנים משליטה מלאה בניהול האספקטים הפיננסיים של הסטודיו, לרבות פילוחים סטטיסטיים חכמים. בעזרת התוכנה תוכלו לקבל דוח שוטף של מעקב על הכנסות ממכירת אימונים על בסיס יומי חודשי ושנתי.

image001


 

ניהול לקוחות:

 

מערכת ניהול הסטודיו משלבת מאגר נתונים שלם על כלל הלקוחות. רשימת המתאמנים המלאה של הסטודיו מוצגת באופן ברור ונוח, ומאפשרת להוסיף עבור כל מתאמן את ההכנה הנדרשת לקראת האימון (חליפה, בגדי אימון בסיסיים ורצועות שונות). אתם כבעלי הסטודיו תקבלו תמונה עדכנית של כל המנויים הפעילים.

image005


 

הזמנת אימונים Online:

 

באמצעות המערכת יכולים לקוחות הסטודיו לתאם לעצמם מועדים לאימונים Online. הלקוח בוחר את היום והשעה המתאימים עבורו, ומזמין אימון בקלות ובנוחות, ללא צורך בשיחת טלפון. המערכת מפיקה אישור על הזמנת האימון למייל הפרטי של המתאמן, בתהליך מהיר ומידי.

image007


 

קביעת יעדים לאימון:

 

כל מתאמני הסטודיו בשיתוף עם המאמנים יכולים להציב לעצמם יעדים ולעקוב אחר תהליך ההתקדמות. בעזרת מחשבון ההישגים ניתן לחשב כמה שבועות של אימון יידרשו כדי להשיג את היעד שהוצב. מעקב פשוט וקל אחרי משקל הגוף ואחוזי השומן והשריר בגוף מאפשר לראות בזמן אמת את השפעת האימון על הבריאות והגוף. 

image009

xsmall-floating-logo